Şirket ortağı Serpil Süzer, 1978 yılında Şark Sigorta A.Ş'nin acentesi olan TÖBANK Sigorta Servisinde sektöre giriş yapılmıştır. 10 senenin sonunda buradan ayrılarak, 1988 yılında kendi adına aynı şirketin acentesi olarak kariyerine devam etmiştir.

1997 yılında ise eşi Yaşar Süzer ile birlikte Meriç Sigorta Acen. Arac. Hiz. Ltd. Şti.'yi kurmuştur.1978 yılından bu yana tüm branşlarında sigorta hizmeti vermektedir.

Meriç Sigorta Acenteliği Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 33 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Meriç Sigorta Acenteliği Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Bakırköy Allianz Sigorta Acentesi
Meriç Sigorta Acenteliği Arc.Hiz.LTD.ŞTİ.

Adres
Ataköy 7-8-9-10 Mah. D-100 Çobançeşme Yan Yolu Aşçıoğlu Selenium Retro 9, A Blok No:16/1 Kat:11 D:85 (Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi Yanı) Bakırköy İstanbul

Copyright 2022 - Tüm hakları Allianz’a aittir.